Mamy już wiatrówkę. Co warto kupić jeszcze?

Kiedy mamy zamiar zakupić broń sprężynową wówczas dobrze za razem wybrać akcesoria. Często kupowanym dodatkiem jest luneta strzelecka. Standardowe przyrządy celownicze nie umożliwiają dokładnego strzelania, jakie gwarantuje luneta. Dobranie satysfakcjonującego przyrządu celowniczego to nie wszystko. Do osadzenia celownika potrzebny jest właściwy montaż. Co więcej konieczny będzie też futerał do naszego karabinka. Dobrze nabyć sprawdzonej jakości etui jeśli chcemy wybierać się postrzelać w plener. Do pistoletów wolno dobrać kabury, które da się przyczepić przy pasie lub zaczepić na profesjonalnych szelkach. Nabyć da się kabury na nogę oraz ponadto pokrowce taktyczne.

Mając model z magazynkiem powinniśmy nabyć dwa lub kilka magazynków zapasowych. Kto myśli aby oddawać strzały w przestrzeni zamkniętej ma obowiązek nabyć kulochwyt a także tarcze z tektury w odpowiednim wzorze. Rzecz nadzwyczaj przydatna ponieważ da się go ustawić a także powiesić na drzwiach. Śrucina trafiając w kulochwyt nie wpada w rykoszet lecz zbiera się na jego dnie. Istnieje wiele typów chwytaczy kul o różnej wielkości. Bardzo ciekawą propozycją może być magnetyczna tarcza. Po oddanym precyzyjnym wystrzale w jeden z celów można je ponownie postawić trafiając w tarczę w kształcie kółka. Do zachowania wiatrówki właściwej kondycji trzeba dbać o jej czystość. Używa się do tego celu różne olejki. Trzeba co jakiś czas wyszorować lufę profesjonalną szczotką. Interesującą opcją jest magnetyczna tarcza. Po każdym celnym wystrzale w jeden z celów da się je ponownie przywrócić strzelając celnie w figurkę w kształcie kółka.

Do zachowania wiatrówki w optymalnej kondycji należy ją czyścić. Używa się w tym celu różne olejki. Należy od czasu do czasu wyszorować wnętrze lufy profesjonalną szczotką. Regularnie czyszczona broń na pewno pozostanie sprawna przez długi czas. Artefakty uzupełniające niewątpliwie zaś dołożą dodatkowej radości do militarnej przygody.

Więcej szczegółowych porad w temacie sprzętu strzeleckiego znajdziesz na: http://www.bunqer-militaria.pl

Comments are closed.