Zabiegi efektywnie odbudowujące włosy.

Po licznych eksperymentach z użyciem chemicznych środków włosy mogą być zbyt napuszone i zniszczone, wymagają mnóstwo troski i pielęgnacji. Najczęściej musisz po prostu je skrócić, a jeśli nie będzie to konieczne, wymagają kroków, które sprawią, że staną się delikatne, odżywione i proste. Dowiedz się, jakie są zabiegi, które zdziałają, że włosy będą zdrowo wyglądać. Podstawowym składnikiem struktury włosa jest białko zwane keratyną. Ponosi odpowiedzialność za jego wytrzymałość. Pod wpływem mnóstwa zmian, zwłaszcza rozjaśniania, jest jej coraz mniej. Dlatego keratynowe prostowanie włosów jest idealnym ratunkiem w przypadku poważnych zniszczeń.

Prostowanie włosów keratyną opiera się na uzupełnieniu ich kosmetyczną keratyną, która zostaje wprowadzona w strukturę włosa. Używa się w tym celu rozgrzaną prostownicę, dlatego, że keratyna przenika do włosa w wyniku użycia wysokiej temperatury. Braki zostają dzięki temu od razu uzupełnione, a włosy stają się trwale wyprostowane, mniej napuszone i wyraźnie zdrowsze.

prostowanie i regeneracja włosów keratynąProstowanie keratyną powinno się przeprowadzać jedynie w uznanym salonie, ponieważ potrzebne są do tego profesjonalne prostownice, które mogą się rozgrzać do niezwykle wysokiej temperatury. Efekt keratynowego prostowania włosów utrzymuje się od trzech miesięcy do sześciu miesięcy. Prostowanie włosów keratyną to doskonały patent na zregenerowanie kruchych, pierzastych włosów. Zdarza się, że jeden zabieg wystarcza na dłuższy czas i nie ma potrzeby powtarzania go z zamiarem odbudowania włosów. Na temat prostowania włosów kreatyną więcej przeczytać można tu – http://www.nicola-hair.pl/prostowanie-wlosow-keratyna/.

Jednak często problemy są tak ogromne, że najwłaściwszym działaniem może być ścięcie włosów. Jeśli nie nie masz ochoty pożegnać się z długimi warkoczami, zdecyduj się na doczepianie włosów. Zabieg bazuje przyczepieniu włosów prawdziwych, których odcień jest dokładnie wybrany do twoich włosów. Przedłużanie włosów robi się z wykorzystaniem różnych metod.Procedury różnią się między sobą długością efektu, najczęściej nowe włosy utrzymują się przez przez okres 3-4 miesięcy.

Wiele dziewczyn ma obawę, że doczepione włosy  będą prezentowały się nieładnie i nienaturalnie. Bez obaw. Używane podczas przedłużania włosy są prawdziwe, więc wspaniale się układają. Profesjonalnie wykonany zabieg spowoduje, że fryzura codziennie będzie wyglądała doskonale. Naturalne włosy nie muszą mieć szczególnej opieki, dlatego, że są najwyższej jakości i nie są ani skołtunione, ani porowate. Przedłużanie włosów to świetne wyjście, w czasie gdy twoje prawdziwe włosy wymagają odnowienia przez skrócenie.

Comments are closed.